Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1883
Stary 05.10.2012, 09:10
xanti1906 napisał(a):Wyświetl post
Zamiast zwiększyć to zmniejszyć jak w Szkocji do 10 zespołów, wyjdzie nawet lepiej. Elita zostanie zachowana, kasa z transmisji nie dzieli się na 20 zespołów tylko 10, ogólnie same plusy.
Nie - lepiej powiększyć ligę do 20 zespołów, a nie zmniejszyć do 10.

A Bednarz powinien polecieć natychmiast!!! Jego bałaganu to już chyba nikt nie sprzątnie!!!
Odpowiedz cytując