xanti1906 napisał(a):

|
Zamiast zwiększyć to zmniejszyć jak w Szkocji do 10 zespołów, wyjdzie nawet lepiej. Elita zostanie zachowana, kasa z transmisji nie dzieli się na 20 zespołów tylko 10, ogólnie same plusy.
|
Nie - lepiej powiększyć ligę do 20 zespołów, a nie zmniejszyć do 10.
A Bednarz powinien polecieć natychmiast!!! Jego bałaganu to już chyba nikt nie sprzątnie!!!