|
Garguła może grać na lewym skrzydle i będzie to bardziej efektywne niż jego gra w środku. Probierz trochę dziwnie ustawiał zespół - każąc drużynie grać tymi długimi przerzutami, aczkolwiek ciężko będzie Wiśle w ogóle cokolwiek grać, dopóki piłkarze będą tak słabej klasy jak teraz. Niestety - nie da się grać takimi zawodnikami i osiągać jakiekolwiek sukcesy.
Po drugie - co Ty Bednarz jeszcze w Wiśle robisz? Kiedy się podasz do dymisji?! Bo dymisja Probierza niczego nie zmienia - to Twoje transfery i Ty za to dziadostwo odpowiadasz!
|