Wyświetl pojedynczy post
Krzysiek Grabski
Member
 
Od: 04.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 05.10.2012, 08:11
Wielki Klasyk Piłkarski Polski.

Do Quorth.
A może ta piąta kolumna(jak ją nazwałeś)mieszka w Myślenicach i jest właścicielem?
Pan Cupiał nie chce już sypać kasą jak dawniej i wcale mu się nie dziwię,wszak po tak wielu trumfach w lidze chciał aby Wisła awansowała do LM co się nie udało.
Można się wkurzać na piłkarzy i działaczy ale właściciel chyba wie najlepiej co jest grane i gdzie tkwi problem.
A ten "niezły wynalazek"(jak nazwał go Quorth)Sikorski,to piłkarz klubu któremu kibicujesz a więc szanuj go i nie nazywaj "wynalazkiem".
Ciekawe co napiszesz,kiedy tenże Sikorski strzeli jedyną bramkę w dzisiejszym meczu i Wisła wygra z Legią w Warszawie 1:0.
W dzisiejszym meczu stawiam na bezbramkowy remis.
Atmosfera na stadionie Legii będzie nie najlepsza.
Pozdrawiam Kraków,tym bardziej,że moim szefem jest Krakus od wielu pokoleń
Trzymajcie się zdrowo i nie narzekajcie tak bardzo,tym bardziej,że nigdy nie jest tak źle aby nie mogło być jeszcze gorzej.
Kibic Legii Warszawa.
Odpowiedz cytując