Aalcman napisał(a):

Wszyscy krytycy kopaczy powinni sobie zadać jedno, podstawowe pytanie. Czy Michał Probierz jest naprawdę trenerem?
Ja widzę w nim kolesia z przerośniętym EGO, wykonującego teatralne gesty w postaci dynisji w kolejnych klubach. Za każdym razem podobna śpiewka, Faster ma konflikt z szatnią. Czy to Aris, czy Jaga, czy też Wisła. Gdyby miał jaja, to poszedłby do Bednarza i uwalił piłkarzy. A tak, kolejna dymisja, i piłkarze winni.
|
Ja w Mourinho widzę kolesia z przerośniętym EGO, to samo kilkaset pięter niżej "telefonista" Michniewicz. A Probierz no może trochę ...