Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3113
Stary 05.10.2012, 07:53
Aalcman napisał(a):Wyświetl post
Wszyscy krytycy kopaczy powinni sobie zadać jedno, podstawowe pytanie. Czy Michał Probierz jest naprawdę trenerem?
Ja widzę w nim kolesia z przerośniętym EGO, wykonującego teatralne gesty w postaci dynisji w kolejnych klubach. Za każdym razem podobna śpiewka, Faster ma konflikt z szatnią. Czy to Aris, czy Jaga, czy też Wisła. Gdyby miał jaja, to poszedłby do Bednarza i uwalił piłkarzy. A tak, kolejna dymisja, i piłkarze winni.
Ja w Mourinho widzę kolesia z przerośniętym EGO, to samo kilkaset pięter niżej "telefonista" Michniewicz. A Probierz no może trochę ...
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując