Wyświetl pojedynczy post
Quorth
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 05.10.2012, 07:42
Jeśli to się sprawdzi tzn, że Tomek Kulawik nie oglądał ostatnich meczy....a tak w ogóle ten Sikorski to niezły wynalazek. M. zdaniem, jeśli ten upadek jakiego jesteśmy świadkami się utrzyma, jeśli przegramy z Legią to czas na jakąś akcje protestu kibiców...m. inn przeciw łysej piątej kolumnie Legii- Bednarzowi
Odpowiedz cytując