Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 05.10.2012, 07:38
PS podał taki skład że padłem

SKŁAD: Miśkiewicz - Jovanović, Czekaj, Głowacki, Frederiksen - Iliev, Garguła ,Melikson, Szewczyk- Sikorski, Genkow
Chyba marzy im się żebyśmy dostali tak 6:0. Bez defensywnych pomocników niby mamy zagrać ?
Odpowiedz cytując