Wyświetl pojedynczy post
riv
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 04.10.2012, 18:06
Drozd napisał(a):Wyświetl post
To znaczy?

Nie potrafisz do siebie dopuścić że być może to filozofia gry byłego trenera pętała naszym nogi? Jak im Kula pozwoli grać mogą być efekty. Oby.
Jak najbardziej potrafię to do siebie dopuścić. BA! Potrafię to nawet zrozumieć! Tyle, że jeżeli nagle zaczną biegać zamiast stać, będą im wychodzić podania na 5 metrów, Illiev przestanie tracić każdą piłkę a Sergei przestanie puszczać wszystko co nie leci centralnie w niego to nie będzie to taktyka pętająca nogi zawodnikom tylko zwyczajny pokaz 'profesjonalizmu' naszych graczy.
Powód: literówki
Ostatnio edytowane przez riv : 04.10.2012 o godz. 18:08.

Odpowiedz cytując