Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 04.10.2012, 17:10
riv napisał(a):Wyświetl post
Szczerze? To ja już wolę w dupę z tą Legią niż zobaczyć to 'cudowne ozdrowienie' o którym mówi rafkur. Po czymś takim straciłbym do nich RESZTKI szacunku.
To znaczy?

Nie potrafisz do siebie dopuścić że być może to filozofia gry byłego trenera pętała naszym nogi? Jak im Kula pozwoli grać mogą być efekty. Oby.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując