|
Ja tez jak pewnie wielu (nie czytałem) nie wierze, ze tak szybko pilkarze zaczna grac i cos ugraja w Warszawie. Moze jednego gola strzelimy ale przeciwnik zdobedzie ich wiecej. Jak mielismy dobra sytuacje to przegralismy 0-2 a co dopiero w obecnej sytuacji.
|