|
I potwierdziły się słowa Małeckiego o tym,że na Wiśle zależy tylko jemu i Sobolowi a większości nie chce się grać.Wtedy Mały był wyśmiewany i krytykowany a jednak miał racje widział wszystko z bliska.Oby wrócił w styczniu bo tylko piłkarze tacy jak On mogą pomóc Wiśle.
|