Warto sobie przypomnieć zwycięstwa Wisełki z Legią w poprzednich sezonach dla poprawy nastroju
2007-2008, 1-0 na Reymonta
http://www.youtube.com/watch?v=ytwMJ06WWjM#t=323s
2008-2009, znowu 1-0 na Reymonta
http://www.youtube.com/watch?v=d83-xdMYjK4
2009-2010 0-3 na Łazienkowskiej
http://www.youtube.com/watch?v=Qd1siDb3-3I
2010-2011 4-0 na Reymonta
http://www.youtube.com/watch?v=1Syhoj6UX3M
Może jutro nasi kopacze sprawią niespodziankę? Przydałoby się żeby Bunoza wrócił do składu, przynajmniej moim zdaniem.