Wyświetl pojedynczy post
rychu
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 04.10.2012, 16:05
Warto sobie przypomnieć zwycięstwa Wisełki z Legią w poprzednich sezonach dla poprawy nastroju

2007-2008, 1-0 na Reymonta
http://www.youtube.com/watch?v=ytwMJ06WWjM#t=323s

2008-2009, znowu 1-0 na Reymonta
http://www.youtube.com/watch?v=d83-xdMYjK4

2009-2010 0-3 na Łazienkowskiej
http://www.youtube.com/watch?v=Qd1siDb3-3I

2010-2011 4-0 na Reymonta
http://www.youtube.com/watch?v=1Syhoj6UX3M

Może jutro nasi kopacze sprawią niespodziankę? Przydałoby się żeby Bunoza wrócił do składu, przynajmniej moim zdaniem.
Ostatnio edytowane przez rychu : 04.10.2012 o godz. 16:09.
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując