|
Moim zdaniem zmiana trenera przed tym meczem może nam tylko pomóc - gorzej przecież być nie może. Chociaż nie byłem zwolennikiem odejścia Probierza.
Każdy pseudo piłkarz będzie chciał się pokazać przed nowym/starym trenerem. Mam nadzieje, że zespół nabierze świeżości i co poniektórzy kopacze będą chcieli się pokazać, każdy ma teraz czystą kartę. Ból głowy Kulawik może mieć taki jak Probierze, pamiętajmy jednak że "Kula" też lubi wprowadzać młodych zawodników do składu. Ja to widzę tak:
Bramka: ciężko ocenić, mimo wszystko zaufał bym jednak Siergiejowi.
Obrona: Jovanović, Bunoza, Głowacki/Uryga, Frederiksen
Pomoc: Iliev, Chrapek, Melikson, Wilk, Szewczyk
Napad: Genkov
Wyjść odważnie grać swoje, realizować założenia taktyczne, nie popełniać głupich błędów w defensywie no i w końcu większa skuteczność pod bramką przeciwnika byłyby kluczem do ew. zwycięstwa, remisu.
|