Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#311
Stary 04.10.2012, 15:53
borys napisał(a):Wyświetl post

Ja nadal zachodze w glowe jakim cudem Telefonika jest tym czym jest...
Dlatego że piłka to specyficzny biznes.Jest Cupiał , jest Wojciechowski, jest nawet tfu..'profesór' - ich biznesy idą dobrze a w piłce to kiepściutko.

A przed Bogusławem teraz prawdziwe wyzwanie bo ten pomysł(bądź brak pomysłu) ostatecznie się wali.
Nie da się już się tego zaklajstrować jakimiś transferami 'z klubu' - bo żywcem nie ma kogo sprzedać
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując