borys napisał(a):

Ja nadal zachodze w glowe jakim cudem Telefonika jest tym czym jest...
|
Dlatego że piłka to specyficzny biznes.Jest Cupiał , jest Wojciechowski, jest nawet tfu..'profesór' - ich biznesy idą dobrze a w piłce to kiepściutko.
A przed Bogusławem teraz prawdziwe wyzwanie bo ten pomysł(bądź brak pomysłu) ostatecznie się wali.
Nie da się już się tego zaklajstrować jakimiś transferami 'z klubu' - bo żywcem nie ma kogo sprzedać