|
Uśmieszki czy nie, pytę graliśmy taką jak ostatnio i w zdecydowanie przeważającej większości występów pod wodzą wiadomą. Przypomnij sobie dwa ostatnie mecze Moskala, wtedy nie było podejrzeń?
Co do okresu przygotowawczego to nie wiem o co chodzi? Że tam się okazało co wart Probierz?
|