Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19833
Stary 04.10.2012, 14:48
ufff dobrze, ze Lobodzinskiego juz nie ma....

Strach pomyslec co by sie dzialo przeciez Jacek by czekal az dostanie wyrok a Kulawik dalby mu szanse.

P.S Trener chyba nieopatrznie trafil w sedno.

„Zawodnicy, których mam w drużynie, potrafią grać piłkę przyjemną dla oka, potrafią się bawić piłką, potrafią kontrolować grę. Bieganie za piłką natomiast ich męczy i zniechęca do gry. Oni są stworzeni do tego, żeby grać, bawić się piłką i mieć z tego jak najwięcej korzyści
Ostatnio edytowane przez borys : 04.10.2012 o godz. 15:06.
Odpowiedz cytując