Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1881
Stary 04.10.2012, 11:39
Nie rozumiesz.

Ja uwazam, ze nie mozemy w tej chwili liczyc ani na wlasciciela ani na zarzadzajacych ani na pilkarzy.

Bednarz to czastka katastrofy, ktora nas czeka, doloza sie tez inni a najbardziej Cupiał.
Odpowiedz cytując