|
Można jaśniej? "Polska to nie trudna język", ale wiem, że nie każdy uważał w szkole. Zdaję sobie sprawę, że poziom interlokutorów w tym temacie jest jaki jest, ale dysleksję, czy problemy ze zrozumieniem da się wyleczyć.
Zadam proste pytanie. Czego nie rozumiesz?
Ostatnio edytowane przez emj10 : 04.10.2012 o godz. 11:35.
|