Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 04.10.2012, 11:25
jendrus napisał(a):Wyświetl post
Teraz mówienie że Wisła jest wielka to trochę śmieszne... raczej bo nawet tradycji nie mamy największych
Co ty, za przeproszeniem, pie.rdolisz?
Wisła była, jest i będzie WIELKA, niezależnie od jakichś śmiesznych kopaczy.
106 lat tradycji to mało? Powiedz proszę kto ma więcej w tym kraju.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując