jendrus napisał(a):

Teraz mówienie że Wisła jest wielka to trochę śmieszne... raczej bo nawet tradycji nie mamy największych
|
Co ty, za przeproszeniem, pie.rdolisz?
Wisła była, jest i będzie WIELKA, niezależnie od jakichś śmiesznych kopaczy.
106 lat tradycji to mało? Powiedz proszę kto ma więcej w tym kraju.