Wyświetl pojedynczy post
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 04.10.2012, 10:16
Teraz mówienie że Wisła jest wielka to trochę śmieszne... raczej bo nawet tradycji nie mamy największych
Legia może wygra ale nie znacząco bo też złapali zadyszkę.
Dobrze że z górnikiem nie gramy bo by nas rozjechali...
Dużo od sędziego zależy
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując