Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3098
Stary 04.10.2012, 09:47
sanderuss napisał(a):Wyświetl post
To przypomnij sobie kto biegal do Cupiala na skarge ze z Petrescu treningi za ciezkie i styl toporny. Podobniez Glowa Baszcz i Brozek, jako rada druzyny, czyz nie?
Porównywanie sytuacji z Petrescu do sytuacji z Probierzem to przejaw totalnej ignorancji. Probierz przy Petrescu to jak maluch przy ferrari. Ja jestem prawie pewien że celem było podanie sie misia o dymisji żeby mu nie płacić jeszcze przez wa lata. I to nie piłkarze mieli w tym interes. Probierz gdyby miał jaja o których sam wspominał to podziękował by i przeprosił po Polonii, nie mówiąc o Pogoni. Liczył pewnie cwaniaczek że go zwolnią i będzie przez dwa lata doił Wisłę za frajer.

Teraz kiedy z planów nic nie wyszło przyp... się do zawodników, jak przychodził po Moskalu to nie było problemów z motywacją, przez pół roku wszystko spieprzył a teraz biadoli.

A kibice którzy zamiast myśleć racjonalnie, (przegrany mecz to dla grajka brak premii) bezpodstawnie oskarżają najbardziej zasłużonych zawodników powinni włożyć głowę po zimną wodę.


ps. Jeżeli grajki chciały zwolnić Probierza to chyba robili to o pierwszego jego meczu z Lechia
Ostatnio edytowane przez Drozd : 04.10.2012 o godz. 09:51.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując