Oczywiście, że Tusk zna to towarzystwo. Polecam książkę Paradowskiej "Teczki liberałów" na temat trójmiejskiej śmietanki.
http://allegro.pl/teczki-liberalow-p...688375853.html
Towarzystwo wyrosło w dużej mierze na trybunach Lechii i w trójmiejskich klubach, więc nic dziwnego, że pojawia się wciąż na trybunie vipowskiej.