Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
bobbest
Member
Od: 11.2002
Offline
#
26300
04.10.2012, 08:02
WISŁAZWE
napisał(a):
Poleci ktoś krawca na terenie Nowej Huty, muszę zamek w kurtce wymienić.
Na Mistrzejowicach masz Panie które "robią: dobrze
i niedrogo
http://maps.google.pl/maps?q=50.0940...num=1&t=h&z=19
zielona strzałka
bobbest
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bobbest
Znajdź inne posty napisane przez bobbest