Wyświetl pojedynczy post
Smok
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3094
Stary 04.10.2012, 07:51
Paranoja.
Najpierw połowa pisze, że nalezy ci...kom dać popalić na treningu. Druga polowa milczy.Teraz , jak sie okazuje, że MP dawał im w kość, to druga połowa płacze nad biednymi kopaczami, a ci pierwsi milczą.
Do tego klarowny przekaz historyczny: u nas kopacze za duzo zarabiaja, a za mało trenują. Wszędzie w przyzwoitych ligach trenuje sie 2-3 x więcej i ciężej. A dowody dostarczają nam kolejne upadki naszych "gwiadorów" na zachodzie. Malo któremu udaje się zalapać do wyjściowego skladu, bo zasłabi kondycyjnie, zawolni, za słabi technicznie.
Dla mnie kopacze mają zap...ć na treningu i na boisku, a wtedy dopiero mozna pluć na trenera.
Odpowiedz cytując