Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 03.10.2012, 23:01
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Zeby daleko nie szukac: Chelsea.

Mlody, zdolny trener, pomysl na rewolucje, odmladzania itp, bunt legend klubu, trenerem zostaje asystent.
Atmosfera w druzynie jest wreszcie dobra. Graja, wygrywają.

Wisła to nie Chelsea, a MP to nie AVB, ale sytuacja jest niemal identyczna.

W konflickie pilkarze Wisly - MP jestem calym sercem za Sobolewskim i Glowackim.

Oczywiscie, ze nie tak to powinno funkcjonowac, ale cytując mitycznego 'pilkarza z pierwszego skladu':
"Czasem tak trzeba..."
No właśnie, słusznie zauważyłeś, że Wisła to nie Chelsea a Głowacki to nie Terry.

Można niekiedy odnieść wrażenie, że Panowie Piłkarze nie potrafią tej różnicy zauważyć i wydaje im się, że gdyby nie ten wredny trener, to co sezon walczyliby w LM. O tym jaka jest ich prawdziwa klasa przekonujemy się w trakcie "walki o europejskie puchary", która zazwyczaj kończy się z początkiem września.

Nawiązując do tego co napisałeś, "w konflikcie piłkarze Wisły - MP" jestem całym sercem za klubem TS Wisła. Szczerze mówiąc gówno mnie obchodzi dobre samopoczucie Sobola, Garguły i całej reszty tej bandy. Jeżeli piłkarze nie potrafią zrozumieć swojej roli w tym klubie powinien im to dobitnie wyjaśnić Bednarz lub Cupiał.
Odpowiedz cytując