WISŁAZWE napisał(a):

Dziwny mecz... Jesteśmy w dupie, mamy nowego trenera. Nikt nie wie, czy nasi gwiazdorzy nagle sobie przypomną jak się prosto kopie piłkę i gdzie jest bramka rywala, czy może nadal będą kalać nasze oczy kopaniem się po czołach.
Nic więcej na ten temat napisać nie można, bo co tu się rozpisywać nad wielką niewiadomą.
|
Ale glupia sytuacja bedzie
Jak cos ich olśni i zaczna normalnie kopac i cos tam ugraja to bedzie byc moze naoczny dowod ze grali anty Probierzowo.
i kto wie czy za to jakies duze kary nie polecą,oj sa chlopaki w dylemacie
