Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 03.10.2012, 22:31
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Paradoksalnie "bycie słabym" może nam pomóc w tym meczu. Nie możemy tylko im pokazać na początku że się ich boimy bo nas rozjadą. Grajmy w piłkę i nie wybijajmy byle gdzie. Michał Chrapek do pierwszego składu.
Właściwie, to nie jest nawet taki paradoks, tylko norma w tej lidze. Jesteśmy żałośnie słabi, więc bardzo prawdopodobne, że Legioniści... odpuszczą.
Stwierdzą, że nie ma sensu się przemęczać, skoro trzy punkty i tak mają w kieszeni.

Nie, żebyśmy ten mecz zdołali wygrać ani nawet zremisować, ale raczej nie przekręcą nam licznika.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując