Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7917
Stary 03.10.2012, 21:43
Myślę, że sporo oglądało - bardzo dobry mecz Kuby Błaszczykowskiego w barwach Dortmundu, zresztą w ogóle całe BVB zagrało świetne zawody i szkoda, że nie udało im się szejków klepnąć..
Odpowiedz cytując