Temat
:
[7 kolejka] Legia Warszawa - Wisła Kraków, piątek 5 października 2012, 20:45
Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
#
61
03.10.2012, 21:40
Paradoksalnie "bycie słabym" może nam pomóc w tym meczu. Nie możemy tylko im pokazać na początku że się ich boimy bo nas rozjadą. Grajmy w piłkę i nie wybijajmy byle gdzie. Michał Chrapek do pierwszego składu.
westersyl