Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 03.10.2012, 20:45
adus1906 napisał(a):Wyświetl post
ta lepiej dostać z Ległą niż Piastem

Lepiej nie dostawać od nikogo. Ewentualny niesmak może wzbudzić we mnie "cudowne ozdrowienie". Porażek już wiele widziałem i pewnie niejedną zobaczę.
Odpowiedz cytując