nesta napisał(a):

|
A co "danie sie pokroic za Wisle" ma wspolnego z tym jakim kto jest trenerem ?
|
akurat to tyczy się Kulawika jako człowieka , wartości jako trenera wymieniem później
1) poważnie podchodzi do swoich obowiązków
2) nie porzuci zespołu gdy gra i wyniki nie będą się układać
3) znając zespół już na starcie , nie będą potrzebne mu miesiące na zdiagnozowanie problemu
a to czy cos dobrego zdziała z Wisłą okaże się w praniu , ale tak jak napisałem , nie sądzę ( jestem wrecz pewien ) że uzyska gorsze wyniki , z jeszcze gorszą grą zespołu . Jeśli zakończymy rundę jesienną na 3-5 miejscu powinien pracować do końca sezonu , w innym wypadku można w klubie poszukać innego rozwiązania , o ile ktokolwiek szuka fachowca , a nie kogos kto akurat jest bezrobotny .