Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 03.10.2012, 17:34
nesta napisał(a):Wyświetl post
A co "danie sie pokroic za Wisle" ma wspolnego z tym jakim kto jest trenerem ?
akurat to tyczy się Kulawika jako człowieka , wartości jako trenera wymieniem później


1) poważnie podchodzi do swoich obowiązków
2) nie porzuci zespołu gdy gra i wyniki nie będą się układać
3) znając zespół już na starcie , nie będą potrzebne mu miesiące na zdiagnozowanie problemu



a to czy cos dobrego zdziała z Wisłą okaże się w praniu , ale tak jak napisałem , nie sądzę ( jestem wrecz pewien ) że uzyska gorsze wyniki , z jeszcze gorszą grą zespołu . Jeśli zakończymy rundę jesienną na 3-5 miejscu powinien pracować do końca sezonu , w innym wypadku można w klubie poszukać innego rozwiązania , o ile ktokolwiek szuka fachowca , a nie kogos kto akurat jest bezrobotny .
Odpowiedz cytując