emj10 napisał(a):

Nie mam zamiaru bronić PO, więc czekam na Twoją inwencję twórczą. W linku, który podałem na stronie FR zostały wymienione punkty, które PO zrealizowała.
Czekam na takie samo przedstawienie % realizacji programu przez PiS (weźmiemy pod uwagę wyłącznie okres kiedy była koalicja - co do dnia).
|
Przypominam Ci kolego, że PiS miał władze tylko 2 lata więc siłą rzeczy dużo zrobić nie mogli.
Natomiast PO, za tydzień zacznie się 6 rok sprawowania rządów.