Temat
:
[7 kolejka] Legia Warszawa - Wisła Kraków, piątek 5 października 2012, 20:45
Wyświetl pojedynczy post
adus1906
Member
Od: 10.2011
Skąd: Nowy Sącz/Mszalnica
Offline
#
55
03.10.2012, 16:03
musimy zagrać taka taktytą żeby legioniści mieli trudności. Ustawić najgorszą z możliwych dla nich żeby im przeszkadzać
Z Wisłą skacze,
z Wisłą płacze...
adus1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do adus1906
Znajdź inne posty napisane przez adus1906