Wyświetl pojedynczy post
Mareq
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19443
Stary 03.10.2012, 15:47
Cytat:
każdy z nas chyba chciałby głosować na tego kogo chce a nie na tego kogo wskaże szef partii
No tak..teraz nie można głosować na tego na kogo się chce

Cytat:
Wytłumaczy mi ktoś po co w Polskim Sejmie 460 posłów?
A jak liczyć optymalną dla danego państwa liczbę przedstawicieli w izbie niższej parlamentu ?
Ostatnio edytowane przez Mareq : 03.10.2012 o godz. 15:57.