Arapaho napisał(a):

Przepraszam a w którym miejscu zmieniły się te obietnice PO w stosunku do 2007?
Nie pisze o lewicy czy innych partiach kanapowych .Pisze wyraźnie że w porównująć okresy rządów PIS miażdzy każdą partyjna konkurencję pod względem zrealizowanych obietnic wyborczych. Wrzucanie przez Ciebie raportów Fundacji zrobionych po kadencji czyli po okresie ponad dwukrotnie dłuższym niż rządy PIS niezależnie od wynikow jakie wskazują czy rozmywanie że inni tez się nie byliby w stanie zrealizować obietnic jest czczym gadaniem .Fakty mówia same za siebie.
|
Przecież nie podałeś żadnych faktów tylko sam wyliczyłeś kilka spełnionych obietnic PiS? Wypisz wszystkie obietnice z expose Marcinkiewicza i Kaczyńskiego, a policzymy. Czekam.
To był argument na zastosowanie JOW? Bez jaj. Piszemy, albo poważnie, albo wcale.