JOSE 841 napisał(a):

|
i wszytko jasne Kulawik i Bogu niech będą dzięki że nie Smuda . Martwi fakt że mina Bednarza mówi wszytko albo Kulawik się sprawdzi i wygra bynajmniej PP albo Kulawik znów zostanie zdegradowany a Legionista poleci ze stołka.Szkoda tylko Kulawika bo zgodnie z tradycją dojdzie do końca rundy jesiennej i Wisła znów będzie gonić czołówke i beknie nie kto inny jak Kulawik.Niestety Legionista zachwiał mocno swoim stołkiem bo z całym szacunkiem ale Kulawik nie Moskal a Wisła to nie Termalika by wygrywała kilka spotkań z rzędu bynajmniej pod wodzą Kulawika. a Co do decyjzji Legionisty to nagle zmienił cel zamiast majstra gonienie czołówki i ewentualnie PP.Żal tylko Kulawika że robi za zasłonę dla Legionisty i że będzie uzależniony pod jego dyktando.Aczkolwiek wygrane Wisły z Legią i z Lechem będą chyba jego największym sukcesem w Wiśle
|
przepraszam za OT ale miażdży mnie jak ludzie nie odróżniają bynajmniej od przynajmniej....