emj10 napisał(a):

Przecież nie będziesz rozliczał PO z obietnic z 2005 roku? Jeśli się nie mylę wtedy nie wygrali wyborów. Tak podchodząc do sprawy to lewica, czy prawicowe kanapy do końca tego wieku nie wyrobiłyby się ze spełnianiem swoich obietnic.
Raczej Fundacji Republikańskiej, która zrobiła to rozliczenie z expose Tuska nie można zarzucić miłości do niego
|
Przepraszam a w którym miejscu zmieniły się te obietnice PO w stosunku do 2007?
Nie pisze o lewicy czy innych partiach kanapowych .Pisze wyraźnie że w porównująć okresy rządów PIS miażdzy każdą partyjna konkurencję pod względem zrealizowanych obietnic wyborczych. Wrzucanie przez Ciebie raportów Fundacji zrobionych po kadencji czyli po okresie ponad dwukrotnie dłuższym niż rządy PIS niezależnie od wynikow jakie wskazują czy rozmywanie że inni tez się nie byliby w stanie zrealizować obietnic jest czczym gadaniem .Fakty mówia same za siebie.
Drozd napisał(a):

|
Żeby wynik wyborów nie zależał w 100 % od partyjnych koterii. 230 z list, 230 z JOW.
|
Inaczej 115 z list , 115 z JOW. Choć nie byłbym zupełnie przeciw 100% JOW - każdy z nas chyba chciałby głosować na tego kogo chce a nie na tego kogo wskaże szef partii ale cały czas mam obawy że duża częśc głosów pójdzie na Dody i innych Nergalów byle nazwisko znane.
Wytłumaczy mi ktoś po co w Polskim Sejmie 460 posłów?