Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
artur1906
Member
Od: 01.2011
Skąd: 27 LAT w N-H teraz...r22
Offline
#
26292
03.10.2012, 15:01
chciałbym odwiedzić grób Darka mam na Batowicach dziadków proszę kogoś o namiar jak trafić.z góry dziękuję. AVE WISŁA
artur1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do artur1906
Znajdź inne posty napisane przez artur1906