Trudno, aby nie skoro FR jest przybudówką PiS. Nie bój się - PO ma więcej swoich przybudówek
Najśmieszniejsze jest to, że w demokracji, która ma ponad 20 lat tylko 2 razy doszło do takiego podsumowania obietnic. Raz w przypadku PO (FR) i raz w przypadku PiS (chyba Polityka). Co robią te wszystkie obywatelski NGO'sy?