Wyświetl pojedynczy post
maxx304
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 03.10.2012, 12:21
Drozd napisał(a):Wyświetl post
A ja stawiam na wyrównaną grę w piłkę, wynik jest sprawą otwartą. Jak ktoś 30 km biegnie z worem kamieni na plecach i nagle ten wór zrzuca to mimo tego że jest baardzo zmęczony zdaje mu się że bez wora mógłby spokojnie biec jeszcze 300 km.
http://kibole.wroclaw.pl/kibice-warszawy.html
Bo gdybyśmy wtedy nawet na Legii wygrywali to wygralibyśmy ligę z 30 pkt przewagi .

Teraz nadzieja jest dużo większa niż tydzień temu. Kula nie raz na Legii wygrywał.
A co jest tym worem, jeśli wolno zapytać?
Ostatnio edytowane przez maxx304 : 05.03.2015 o godz. 14:46.
Odpowiedz cytując