|
A szkoda się denerwować.Westeryl masz rację. Oczywiście należy sprzedawać, bo mamy godnych następców- zarówno na bokach jak i środku.Dlatego teraz np koło Wilka gra Jaliens a na obronie Czekaj.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 03.10.2012 o godz. 10:59.
|