Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1870
Stary 03.10.2012, 10:46
Cytat:
I tekst o nowym biznesie Macieja Żurawskiego.

- Od niedawna jestem współwłaścicielem Polygonu. Plany mamy ciekawe. Do tej pory mieliśmy tylko kolekcje męskie, ale niedługo wchodzimy z damskimi. A mnie jeszcze w październiku czeka kolejna sesja zdjęciowa. Potem jedziemy na Fashion Week do Łodzi. Już wkrótce otworzymy też pierwszy sklep Polygonu, przy Małym Rynku w Krakowie - zapowiada Żurawski, który grając i mieszkając w różnych krajach, miał okazję poznać nie tylko odmienne style gry, ale też ubierania się. - Gdzie najlepiej robiło mi się zakupy? Jeśli chodzi o ubrania, to stawiałem na Londyn, Mediolan i Dubaj - przyznaje 72-krotny reprezentant Polski. Już niedługo tak dalekie wyprawy przestaną być jednak potrzebne, bo coś modnego można będzie kupić u "Żurawia" w Krakowie.
On jest tylko ambasadorem a nie scoutem?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując