Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26290
Stary 03.10.2012, 10:38
TSW Fanatyk napisał(a):Wyświetl post
podbijał ktoś z Was legitke studencka nie będąc studentem? tzn zakończyłem studia i mam legitymacje jakbym poszedł do tego punktu AGH co się podbija i postawił babce flaszkę wina albo jakieś czekoladki to dostane naklejkę?
I don't think so. Mi na dzień dobry wzięła legitymację po skończeniu studiów i ucięła nożyczkami róg. Oddała, mówiąc: masz na pamiątkę...
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując