TSW Fanatyk napisał(a):

|
podbijał ktoś z Was legitke studencka nie będąc studentem? tzn zakończyłem studia i mam legitymacje jakbym poszedł do tego punktu AGH co się podbija i postawił babce flaszkę wina albo jakieś czekoladki to dostane naklejkę?
|
I don't think so. Mi na dzień dobry wzięła legitymację po skończeniu studiów i ucięła nożyczkami róg. Oddała, mówiąc: masz na pamiątkę...