Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7915
Stary 03.10.2012, 10:34
Dziwnym trafem kopacze, których ostatnio zwolniono z Wisły , nie dość, że znaleźli zatrudnienie w niezłych klubach europejskich to jak widać nadzwyczaj dobrze sobie radzą do tego. A pamietam jak na forum na wyścigi krzyczano, ktory jest do wypier...ia. A to Palić, a to Diaz, a został nam ....swojski i do tego polski ....Garguła.
Odpowiedz cytując