Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#351
Stary 03.10.2012, 09:49
Nie szkolimy młodzieży, nie stać nas na bardziej utalentowanych młodych polskich piłkarzy, nasza drużyna ME prowadzona przez prawdopodobnie nowego trenera przegrywa mecz za meczem ----> STAWIAMY NA MŁODZIEŻ. Sen wariata. No ale cóż, powodzenia. Bardzo chciałbym aby Kulawikowi się udało wbrew sensowi i logice, bo to sympatyczny gość i Wiślak.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)