|
Ciekawa zapewne będzie konferencja. Chciałbym ją sobie obejrzeć żeby zobaczyć jaką ideologię dorobią do rzeczywistości.
Będzie pewnie .......enie o stawianiu na "swoich", o rozwoju młodzieży którą trener przecież dobrze zna. Takie tam pierdoły.
Cóż, gorzej pewnie nie będzie. Lepiej też pewnie nie. Zagrają ze dwa poprawne mecze na fali entuzjazmu po udanej rewolucji a potem potem wróci stare. W zimie jakiś trener z nazwiskiem i perspektywami ( przynajmniej pozornie) a na wiosnę (latem) znów Kulawik albo ktoś swój.
W sumie przynajmniej nasz klub jest konsekwentny.
|