rafkur napisał(a):

Mam nadzieję, że to "Fakt" i wszystko jasne. Z całym szacunkiem do Kulawika ale ...
Jeżeli to okaże się prawdą to będzie jeszcze ciekawiej. A zresztą co za różnica. I tak go wywalą w zimie. Klasyczna opcja chwilowa. Tylko, która to już z rzędu?
|
Dokladnie tak co to za roznica i tak to jest chwilowe... Mam nadzieje ze chociaz znajda jakiegos dobrego trenera przez ten czas...