Wyświetl pojedynczy post
OpEnTaNy
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: kulfon w nicku?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#334
Stary 03.10.2012, 09:20
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję, że to "Fakt" i wszystko jasne. Z całym szacunkiem do Kulawika ale ...

Jeżeli to okaże się prawdą to będzie jeszcze ciekawiej. A zresztą co za różnica. I tak go wywalą w zimie. Klasyczna opcja chwilowa. Tylko, która to już z rzędu?
Dokladnie tak co to za roznica i tak to jest chwilowe... Mam nadzieje ze chociaz znajda jakiegos dobrego trenera przez ten czas...
Zostałeś zabanowany (nałożono blokadę na Twój dostęp do forum) z następującego powodu:
Cycki na shoutboksie