Wyświetl pojedynczy post
stawski
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków/Brzesko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#325
Stary 03.10.2012, 09:12
Ktoś tu pisał, że zaskoczenie ma być, i jest.... ale czy in plus? Nie wierzę w Kulawika, choć bardzo go cenięjako b. piłkarza Wisły. Ale coś czuję że to wybór tylko do końca rundy i znów czeka nas korowód z trenerami, a skończy się na Beenhakerze, albo nie daj boże Smudzie...