Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#319
Stary 03.10.2012, 08:55
Fakt napisał cos o Kulawiku. Obawiam sie, ze to moze byc prawda. Tani, zna młodzież, szybko sie dogadali. To bedzie jawny sabotaż, spojrzcie na jego wyniki w ME. Naprawdę moze sie zrobic niewesolo z miejscem w tabeli za niedlugo.. Taki trener moze spuścić Wisle.