Wyświetl pojedynczy post
madziar
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 03.10.2012, 08:18
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Jesli Bednarz cos knul za plecami Probierza to dzisiaj bedzie tego efekt. Ale jesli wszystko jest krecone na predce to bedzie zapewne jakis ogor.
Ogor albo desperat bo jaki przyzwoity trener z aspiracjami podpisalby kontrakt tylko do konca sezonu?