Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19423
Stary 02.10.2012, 22:13
Radka to z tego co pamiętam za bardzo nie kochają na Kremlu, gdyż jak to przedstawił Rogozin mają mu za złe strzelanie do Rosjan w Afganistanie.